Фільтр знезалізнення та пом'якшення води Ecosoft FK1252CEMIXA

Фільтр Ecosoft FK 1252 CE очищає воду для побутових потреб. Фільтр одночасно пом'якшує воду, знижує вміст заліза, органічних домішок, амонію та марганцю. Систему можна встановити в котеджі, квартирі або використовувати для комерційного очищення води.

Основні переваги

- Гарантовано позбавить жовтого відтінку води
- Надійна та ефективна робота фільтрувального матеріалу протягом 5 років (за умови правильного користування)
- Економна витрата солі на регенерацію 

Як влаштований та як працює фільтр

Система складається з двох основних модулів – балону з фільтрувальним матеріалом та бака для розчинення солі. Балон (колона) виготовлений з полімерного композиційного матеріалу, який стійкий до корозії. Всередині знаходиться 50 л фільтрувальної суміші Ecomix, яка складається з декількох компонентів.

Кожен компонент фільтрувальної суміші призначений для нейтралізації або затримання певного різновиду домішок. Завдяки цьому відбувається комплексне фільтрування води за один етап. Очищена таким фільтром вода має хороші органолептичні показники та підходить для будь-яких побутових потреб. Така вода безпечна для шкіри та волосся, а також не спричинює утворення накипу на нагрівальних елементах побутових приладів.

Кому підходить найкраще?

Фільтр комплексного очищення Ecosoft FK 1252 CE використовується у котеджах з 3 санвузлами. Очищеної води вистачить для побутових потреб сім'ї з 4-5 осіб. Продуктивність фільтра становить від 1,8 до 2,2 м3 за годину. Фільтр підходить для очищення водопровідної води та води зі свердловини.