Компактний фільтр знезалізнення та пом'якшення води Ecosoft FK1235CABCEMIXC 

Ecosoft FK очищає воду для побутових потреб в котеджі чи квартирі. Фільтр одночасно пом'якшує воду, знижує вміст заліза, органічних домішок, амонію та марганцю.
Унікальність цієї моделі фільтра в його компактності — він складається з одного корпусу, без окремого бака. Ви отримуєте цільний виріб, який збирають, перевіряють та запаковують на заводі виробника, що гарантує якість.

Основні переваги

- Прозора вода без запаху у кожному крані, сантехніка та посуд будуть сяяти
- Шовковиста шкіра та здорове волосся
- Якість та колір одягу зберігається значно довше
- Економія прального порошку та мийних засобів — до 50%
- Тривалий термін служби побутової техніки — пральної та посудомийної машин, бойлера, чайника

Як влаштований та як працює фільт

У процесі фільтрування вода пропускається через шар фільтрувального матеріалу. Суміш Ecomix затримує часточки забруднень, які далі забираються з неї під час регенерування. Робота фільтра повністю автоматизована та не потребує вашої уваги.
Всередині фільтра FK1235CABCEMIXC — матеріал Ecomix C.

Кому підходить найкраще?

КФільтр Ecosoft FK1235CABCEMIXC призначений для очищення води від сполук заліза, марганцю, солей жорсткості та органічних домішок. Має сучасний компактний дизайн та підходить для встановлення у квартирах з 3 санвузлами. Води вистачить для щоденних побутових потреб сім'ї з 3-5 осіб. Завдяки ультракомпактній конструкції фільтр ідеально підійде для невеликих квартир та маленьких будиночків.